Odpowiednie przechowywanie dokumentacji jest kluczowe dla każdej firmy i instytucji. Szafy do archiwum oraz szafy archiwizacyjne stanowią niezbędny element wyposażenia. Zapewniają organizację i ochronę ważnych dokumentów. Szafy do archiwum wykonane z wysokiej jakości materiałów, gwarantują bezpieczeństwo przechowywanych w nich dokumentów. Szafy metalowe do archiwum oferowane przez ToHITon, dzięki swojej solidności i funkcjonalności, spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wybierając szafy do archiwizacji dokumentów, inwestujemy w trwałość i niezawodność, które są kluczowe dla efektywnego zarządzania dokumentacją.

Szafy do archiwum

Szafa kartotekowa  Szk 101st (2x A4) Szafa kartotekowa Szk 101st (2x A4)
Producent: Metline
Cena:

1 119,30 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 910,00 zł

szt.
zobacz więcej
Szafa kartotekowa  Szk 201 st (3x A4) Szafa kartotekowa Szk 201 st (3x A4)
Producent: Metline
Cena:

1 364,07 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 109,00 zł

szt.
zobacz więcej
Szafa kartotekowa  SZk 301/5st (5 x A4) Szafa kartotekowa SZk 301/5st (5 x A4)
Producent: Malow
Cena:

2 280,42 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 854,00 zł

szt.
zobacz więcej
Szafa kartotekowa  SZk 301st (4 x A4) Szafa kartotekowa SZk 301st (4 x A4)
Producent: Metline
Cena:

1 681,41 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 367,00 zł

szt.
zobacz więcej
Szafa kartotekowa  Szk 301st /pm  (4 x A4) Szafa kartotekowa Szk 301st /pm (4 x A4)
Producent: Metline
Cena:

1 495,68 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 1 681,41 zł

Najniższa cena: 1 495,68 zł

Cena netto: 1 216,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja

Szafy do archiwum w ofercie ToHITon

Szafy do archiwum to doskonałe rozwiązanie, które świetnie spisze się w przypadku chęci przechowywania dokumentacji w przestrzeni archiwum lub innym pomieszczeniu, które rzadko jest użytkowane. Przez wzgląd na obowiązek przechowywania dokumentacji biurowej na wypadek kontroli administracyjnej, utrzymanie porządku w poszczególnych dokumentach leży w interesie każdego przedsiębiorcy. Wspomóc go w tym mogą szafy do archiwum metalowe, które dostępne są w asortymencie sklepu internetowego metaloweszafki.pl. Najwyższa jakość wykonania, optymalna konstrukcja umożliwiająca bezpieczne i wygodne przechowywanie segregatorów i teczek z dokumentacją, to tylko jedne z wielu powodów, dla których warto wybrać zamykane regały do archiwum na segregatory dostępne w ofercie ToHITon. Wśród innych zalet oferowanych przez nas rozwiązań z pewnością znajdują się: łatwość utrzymania w czystości, gwarancja bezpieczeństwa i ochrony przed nieautoryzowanym dostępem (co jest wynikiem wyposażenia szaf w zamek na klucz), a także swoboda wyboru koloru spośród tych dostępnych w palecie kolorów RAL. Zachęcamy do wyboru najwyższej jakości szaf do archiwum z oferty sklepu internetowego metaloweszafki.pl.

Zamykane regały do archiwum na segregatory

Zamykane regały do archiwum na segregatory to gwarancja bezpiecznego przechowywania dokumentacji związanej z zatrudnieniem pracowników, rozliczeń, faktur, a także wszelkich umów i dokumentów potwierdzających nawiązanie współpracy z innymi podmiotami. Dostępne w asortymencie sklepu ToHITon zamykane regały charakteryzuje wysokiej jakości wykonanie, uniwersalna, modułowa konstrukcja, a także możliwość rozszerzenia ich o specjalistyczne nadstawki. Dodatkowo oferowane przez nas szafy do archiwizacji dostępne są w różnych rozmiarach, co sprawia, że z powodzeniem łączyć je można ze sobą w taki sposób, by jak najefektywniej wykorzystać dostępną w archiwum lub pomieszczeniu archiwizacyjnym przestrzeń.

Szafy do archiwizacji dokumentów - do archiwum i nie tylko

Szafy do archiwizacji dokumentów znajdują swoje zastosowanie nie tylko w przypadku archiwum, ale również przestrzeni biurowych takich jak księgowość, dział kadr, a także gabinety. Wszędzie tam, gdzie pracownicy lub zarządzający firmą ludzie mają kontakt z dokumentacją, znajdować się powinny szafy do archiwizacji, które są gwarancją ich bezpieczeństwa i tajności. Wybierz szafy do archiwizacji dokumentów dostępne w ofercie sklepu ToHITon i ciesz się ich wieloletnią wytrzymałością, odpornością na zniszczenia, brud, a także wilgoć. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby poszukujące wyposażenia do biur lub firmy do zapoznania się z naszą ofertą, w której dostępne są nie tylko szafy do archiwizacji dokumentów, ale również niezawodne szafki metalowe BHP oraz alternatywne rozwiązania przeznaczone do użytku w innych przestrzeniach, takie jak chociażby szafki szkolne z metalu.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 33 875 1347
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl