Szafy kartotekowe

Szafa kartotekowa Szk 101st (2x A4) Szafa kartotekowa Szk 101st (2x A4)
Producent: Metline
Cena:

1 119,30 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 910,00 zł

szt.
zobacz więcej
Szafa kartotekowa Szk 201 st (3x A4) Szafa kartotekowa Szk 201 st (3x A4)
Producent: Metline
Cena:

1 364,07 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 109,00 zł

szt.
zobacz więcej
Szafa kartotekowa Szk 201 st /pm (3x A4) Szafa kartotekowa Szk 201 st /pm (3x A4)
Producent: Malow
Cena:

1 214,01 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 1 364,07 zł

Najniższa cena: 1 214,01 zł

Cena netto: 987,00 zł

szt.
zobacz więcej
 • promocja
Szafa kartotekowa SZk 301/5 st /pm (5 x A4) Szafa kartotekowa SZk 301/5 st /pm (5 x A4)
Producent: Malow
Cena:

2 052,38 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 2 280,42 zł

Najniższa cena: 2 052,38 zł

Cena netto: 1 668,60 zł

szt.
zobacz więcej
 • promocja
Szafa kartotekowa SZk 301/5st (5 x A4) Szafa kartotekowa SZk 301/5st (5 x A4)
Producent: Malow
Cena:

2 280,42 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 854,00 zł

szt.
zobacz więcej
Szafa kartotekowa SZk 301st (4 x A4) Szafa kartotekowa SZk 301st (4 x A4)
Producent: Metline
Cena:

1 681,41 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 367,00 zł

szt.
zobacz więcej
Szafa kartotekowa Szk 301st /pm (4 x A4) Szafa kartotekowa Szk 301st /pm (4 x A4)
Producent: Metline
Cena:

1 495,68 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 1 681,41 zł

Najniższa cena: 1 495,68 zł

Cena netto: 1 216,00 zł

szt.
zobacz więcej
 • promocja

Metalowe szafy kartotekowe (aktowe) to praktyczne rozwiązanie dla zabezpieczenia dokumentów

Każdy rodzaj prowadzonej działalności w której zatrudnia się pracowników wiąże się z dużą ilością dokumentów, dlatego w tej kategorii można znaleźć metalowe szafy kartotekowe dla m.in.: sekretariatów, biur, gabinetów czy przychodni. Zdajemy sobie sprawę, że w przychodniach medycznych liczba dokumentów rośnie wraz z liczbą pacjentów, dlatego w asortymencie naszego sklepu wyróżniamy szafki na karty medyczne.

Nasza metalowa szafka medyczna dzięki możliwości zamykania na klucz, pozwala na bezpieczne przechowanie ważnych dokumentów pacjentów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów tworzymy szafy aktowe, które zabezpieczają przed wypadaniem szuflad. Dzięki dodatkowym przegrodom wszelkie papiery są uporządkowane. Nasze szafy kartotekowe metalowe dzięki solidnej konstrukcji są stabilne i pojemne. Zatem wybór dostępnych modeli to idealne rozwiązanie dla bezpieczeństwa ważnych dokumentów. 

Szafki kartotekowe - szeroki wachlarz możliwości do wyboru

Poza różnorodnością wariantów rozmiarowych warto wspomnieć, że nasze szafki kartotekowe zapewniają również dużą swobodę aranżacyjną, co możliwe jest dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych wariantów kolorystycznych oferowanych przez paletę RAL. W zależności od Państwa preferencji, mogą Państwo zakupić u nas szafki kartotekowe w jednolitym kolorze, lub złożyć zamówienie na szafki, których korpus będzie w innym odcieniu niż szuflady, dzięki takiemu rozwiązaniu, w przestrzeń wprowadzić można różnorodność kolorystyczną oraz trochę ją ożywić. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru najwyższej jakości szafek kartotekowych dostępnych w sklepie internetowym metaloweszafki.pl - serdecznie zapraszamy!

Inwestycja w metalowe szafy kartotekowe sprawdzi się przez wiele lat

Nasze metalowe szafy kartotekowe na dokumenty to niezwykle funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie do wyposażenia różnego typu archiwów, biur czy innych miejsc gdzie znajduje się duża ilość dokumentacji. Szafy kartotekowe metalowe idealnie sprawdzą się także do przechowywania różnych segregatorów, teczek czy też innych wszelakich dokumentów. Warto podkreślić, że nasze szafy kartotekowe są dość dobrze przemyślane, ponieważ znajduje się w nich wiele przegród i szuflad, aby wszystkie potrzebne dokumenty szybko można było znaleźć. Ze względu na sporą ilość zalet szafy kartotekowe metalowe dostępne w naszym sklepie toHITon można dopasować do indywidualnych potrzeb. Zatem nie czekaj, sprawdź dostępne modele i zamów metalowe szafy kartotekowe już teraz!

Szafy kartotekowe metalowe - najważniejsze zalety

Solidna konstrukcja, funkcjonalność i bezpieczeństwo to cechy charakteryzujące nasze szafy kartotekowe metalowe. Brzmi doskonale? Solidną konstrukcję zawdzięczamy specjalnej konstrukcji spawanej i malowaniem proszkowym w kolorystyce według palety Ral. Dzięki temu masz pewność, że metalowe szafy kartotekowe są trwałe i posłużą Ci przez wiele lat. Jako firma zdajemy sobie sprawę, że części dokumentacji nadal prowadzona jest formą tradycyjną, dlatego oferujemy kartotekowe szafy metalowe zaprojektowane do standardowych rozmiarów dokumentów. Warto podkreślić, że obciążenie każdej szuflady wynosi aż 35 kg. Zatem nie trzeba się przejmować odpowiednim rozłożeniem wszystkich dokumentów. Nie musisz się także obawiać o zgubienie czy kradzież kart pacjentów ani innych pism, ponieważ nasze szafy kartotekowe metalowe są wyposażone w zamek centralny, który zamyka wszystkie szuflady. Z kolei stabilna konstrukcja chroni szafę przed upadkiem.

Metalowe szafki z szufladami do biura

Metalowe szafki z szufladami są niezwykle funkcjonalnym i wydajnym rozwiązaniem w przestrzeniach biurowych. Przystosowane do przechowywania akt i dokumentów metalowe szafki z szufladami spiszą się nie tylko w biurach notarialnych i kancelariach prawniczych, ale również w archiwach przedsiębiorstw świadczących zgoła inne usługi - działające w chociażby handlu lub usługach transportowych. Dzięki możliwości zamknięcia i zabudowanej konstrukcji metalowe szafki z szufladami nie tylko pozwalają uporządkowanie dokumentacji, ale również zabezpieczają ją przed zabrudzeniem lub zakurzeniem. Dopasowane do przechowywania dokumentacji w formacie A4 szafki biurowe z szufladami stanowią fantastyczne uzupełnienie stanowiska pracowniczego, doskonale spisują się w księgowości, sekretariacie a także gabinetach dyrektorskich.

Szafki biurowe z szufladami wykonane z metalu

W przypadku prowadzenia działalności gospodarczej chronienie i przechowywanie dokumentów jest niezbędne i wymagane prawem przez 5 lat od czasu podpisania porozumienia przez obydwie strony. Szafki biurowe z szufladami zostały stworzone do tego celu - doskonale spisują się w archiwach i serwerowniach, w których często przechowywana jest dokumentacja, do której wgląd nie jest na bieżąco potrzebny. Dzięki wykonaniu z trwałych materiałów szafki biurowe z szufladami dostępne w ofercie toHITon doskonale spisują się w roli podstaw pod urządzenia biurowe przy okazji pełniąc swoją domyślną rolę. Dodatkowym atutem metalu, jako materiału, z którego wykonane są szafki biurowe z szufladami znajdujące się w naszym asortymencie, jest łatwość utrzymania w czystości. Nawet jeśli meble od zewnątrz ulegną zakurzenia z łatwością będzie można je wyczyścić przy użyciu wilgotnej szmatki i pozostawić do wyschnięcia na kilka sekund. Szczelna zabudowa sprawia, że kurz nie dostaje się do wnętrz szuflad w związku z czym przechowywana w nich dokumentacja i papiery nie ulegnie zabrudzeniu.

Zainwestuj w nasze szafy kartotekowe i wspieraj Polską gospodarkę

Kupując nasze szafy kartotekowe zyskujesz nie tylko porządek i ład wśród wielu dokumentów czy pism. Dokładasz także swoją cegiełkę na dobro wspólne, ponieważ wspierasz Polską gospodarkę. Jeśli zdecydowałeś/łaś się na kartotekowe szafy wystarczy, że zmierzysz powierzchnię swojego pomieszczenia w biurze, gabinecie czy innym miejscu i zdecydujesz - gdzie chcesz postawić nasze praktyczne i solidnie wykonane szafy kartotekowe. Może nie być to proste, dlatego możesz się z nami skontaktować a my doradzimy jak tylko się da. Niczym się nie martw, prześlij nam swoje wymiary a my znajdziemy wśród naszego asortymentu szafę według indywidualnych potrzeb. Jeśli się z nami skontaktujesz - przekażemy Ci także informacji na temat dostępnych wariantów szaf kartotekowych. Zapraszamy!

Szafki kartoteczne - do biura i placówek medycznych

Szafki kartoteczne dostępne w ofercie sklepu z metalowymi szafkami toHITon to najwyższej jakości meble biurowe, które doskonale spisują się nie tylko do przechowywania dokumentacji biurowej i organizacji archiwum, ale również w placówkach medycznych. Najwyższej jakości materiały i wykonanie a także różnorodność rozmiarowa sprawia, że dostępne w naszej ofercie szafki kartoteczne są doskonały sposobem na organizację przestrzeni o różny. charakterze przy jednoczesnym zapewnieniu wieloletniej trwałości i funkcjonalności. Zachęcamy do wyboru najwyższej jakości szafek kartotekowych medycznych i biurowych dostępnych w naszym asortymencie. Metalowe szafki kartoteczne są łatwe do utrzymania w czystości, nie ulegają usterkom mechanicznym a także, dzięki pokryciu przy zastosowaniu niezawodnej techniki jaką jest malowanie proszkowe, oferują nienaganną prezencję.

Szafki kartotekowe medyczne do przychodni, szpitali - przechowywanie dokumentacji

Szafki kartotekowe medyczne znajdują zastosowanie w recepcjach, gabinetach lekarskich, przychodniach oraz szpitalach. Różne rozmiary szuflad, w które są wyposażone pozwalają na dopasowanie szafki do potrzeb wybranej placówki i takie uporządkowanie dokumentacji, żeby samoistnie nie tworzył się w niej bałagan. Oferowane przez toHITon szafki kartotekowe medyczne uniemożliwiają przemieszczanie się znajdujących się w ich wnętrzu dokumentów i papierów, dzięki czemu dokumentacja medyczna pacjentów zawsze będzie uporządkowana. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru najwyższej jakości wyposażenia do przychodni jakim są szafki kartotekowe medyczne!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 33 875 1347
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl